iVANA

LyDKA

MARCELA

Veni View photography

Čo mi dávajú stretnutia s vlastnou Esenciou Ženy?

... veľa...  Dávajú mi radosť, nehu a láskavosť. Nehu a láskavosť voci sebe,  svojmu ženstvu, voči príbehom mojej ženy, môjho dievčaťa, mojej tvorivosti. Cvičenie s Katkou mi dáva aj  porozumenie  -  samej sebe a radosť z pohybu. Dáva mi ohľaduplnosť voči sebe ako žene, ako mame ako aj ĺudskej bytosti, ktorá tvorí.  A dáva mi nový pohľad na seba, na všedný deň  a  jeho zázraky. Ďakujem Katke za lekcie jogy lona aj za lekcie tantry pre zeny, ktoré vedie s láskou, nehou a porozumením  voči ženskej a vôbec ľudskej duši.
 Nika Hromjak​​​​​​​
Cítim, že všetko, čím som žila do prvého modulu Esencie bohyne, na čo som dovtedy zameriavala pozornosť, bola príprava mojej duše na celý tento ozdravný proces. Úplne všetko zapadalo do seba ako puzzle. Tento záverečný víkend sa mi odohral presne tak, ako mal. So všetkým. Dnes počas naciťovania na čakry, cítila som, že som preliečila ťažkú rodinnú záťaž. Precítila som to na všetkých úrovniach. A tesne predtým, keď sa to stalo, som si v hĺbke uvedomila, že za všetko, kde som, čo mám, vďačím mojím predkom. A verím, že ten starý program sa záťaž sa v rodovej línii vyčistil dozadu aj dopredu.
Lydka Kožejová

Otvárajú sa predo mnou nové, priam obrovské možnosti. Netušila som, že môžu byť až také veľké. Vnímam ich s rešpektom a vďačnosťou.  V.G.
Voľnosť, sloboda, búranie bariér sama v sebe. Je to náročné, ale tak potrebné. Ženská cesta je mojou cestou, to už viem. A.A.L.
„Silné, silné, mocné, mocné... Lebo otvárame dvere dávno zabudnutej či pochovanej prasile v nás a ona vojde do našich životov ako mocná Bohyňa... Len to integrujem a nechávam sebou
prechádzať...Nie je to vôbec jednoduché...!“
Zuzka Šranková
​​​​​​​
„Zisťujem, že tak, ako ticho, veľký účinok majú aj tranzovné tance, keď sa do nich s jasným zámerom naplno vložíme. Keď sa staneme pohybom, hudbou, tou bytosťou, ktorú v tanci reprezentujeme.“
Emka Garajová
„Desaťročia som sa trápila, že mám viac kíl ako treba. A tu na Esencii Bohyni zo mňa všetky tie
výchovou nadobudnuté schémy padajú. Som krásna taká, aká som. Plnosť života sa víta a oslavuje“.
Ivka Zajacová
„Oceňujem organizáciu nášho trojdňového stretnutia naplneného všetko užitočnými aktivitami. Obsahujú množstvo detailov. Vnímam, že na všetko je myslené, všetko je podchytené – a to s prajnosťou, úctou a rešpektom k účastníčkam.“
Želka Urbančíková
Počas ženských stretnutí som zažívala hĺbky samej seba, pod   jemným, prijímajúcim, otvoreným, niekedy veselým i divokým vedením Katky Čániovej - v harmonickom, pre ženy s láskou a veľkou pozornosťou pripravenom priestore Červeného stanu. S láskou

Daniela Vávrová
Vždy milé privítanie! Dobré rady, prijatie niektorých ženských prejavov, vyrovnanosť, spokojnosť. Na konci som vždy odchádzala kľudnejšia. Veľmi si vážim, že ak som prišla sama,  hodina  jogy lona bola výnimočná  - "šitá na moju  mieru"  - cvičeniami aj radami.
Sebapoznanie, jemnejšie vnímanie, sebadôveru, sebalásku, sebaprijatie, pochopenie seba aj druhých. Spokojnosť a nové poznatky.
Eva Molnár
Pokoj, zahĺbenie sa do seba - do svojho vnútra, preciťovanie tela, objavovanie nádhery ticha v sebe, to je to čo mi dávajú lekcie s Katkou. Radosť aj nové zážitky. Ďakujem Katka.
 Ľubka
Je to nevypovedateĺné, ale skúsim - Počas tantry pre ženy vedenej Katkou Čániovou som objavila nové veci o sebe, nový rozmer bytia. Moje  sebapoznanie  sa rozšírilo. Pozerám na svet s novým uhlom pohľadu. Počas našich tantrických stretnutí som  cítila v priestore vyživujúcu ženskosť.
Milota ​​​​​​​
Katku poznam uz niekolko rokov a s potesenim vyuzivam jej pestru ponuku pre zeny:  jogu,tantru, Miranda Gray meditacie,  ale aj nezabudnutelne kupacky v riecke pri ich chalupe  :- )
...joga pre zeny mi po praci a kazdodennom kolotoci velmi pomohla zrelaxovat,uvolnit telo aj mysel a naladit sa na seba
...tantra ma doviedla k lepsiemu vztahu k sebe samej -sebapoznaniu a sebalaske, lebo ako vravi, tantra su vztahy a zacala som u seba
...Katke som velmi vdacna aj za pomoc v tazsich casoch, ked zavnima a ponukne osobnu meditaciu. Jej hravost, uvolnenost a sloboda je nakazliva v dobrom slova zmysle...  :- )
Olinka
Back to Top